....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....

11 - TeaM-A

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ABAZA KENTLİLER

5 posters
YazarMesaj
KINGMELO
Çok iyi
Çok iyi
KINGMELO

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 05:46

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."
joga axi
OrTa
OrTa
joga axi

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: Geri: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 05:53

oğlum süslü her yerde abaza kent deyip durma istanbul dan adam bize abaza diyo
..::hatu::..
Çok iyi
Çok iyi
..::hatu::..

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: Geri: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 06:20

niye olum öylsein,,utandınmı yoksa durumundan.........söle kanka söle...abazayıh bizz aksoy bizi azdırma..... rendeer rendeer :rendeer:ne abazası lan adam olun aip oluyo ama cık cık cık

En son tarafından Perş. Şub. 14 2008, 15:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.besiktasjk.com
KINGMELO
Çok iyi
Çok iyi
KINGMELO

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: Geri: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 07:05

aslınızı ,nkar etmeyin arkiler What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
playboy
OrTa
OrTa
playboy

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: Geri: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 08:46

eşşek işteee mmmmmmalllll lan bunu siteden atın yaaaa kafasızzz adam:D:D
http://www.bradhasan.azbuz.com
ArmageDDoN
Çok iyi
Çok iyi
ArmageDDoN

ABAZA KENTLİLER Empty
MesajKonu: Geri: ABAZA KENTLİLER   ABAZA KENTLİLER Icon_minitimeÇarş. Şub. 06 2008, 11:31

süslüsüz bu site olmamalı Very Happy Very Happy Very Happy FIKRANIN ABAZALIKLA İLGİLİ Bİ İLİŞKSİNİ ANLAMADIM...SİZ NE DİYOSUNUZ ABAZAKENTLİLER Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

king king king king king

ABAZA KENTLİLER
1 sayfadaki 1 sayfası