....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....

11 - TeaM-A

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

biri bana aşkı tanımlasın

+3
playboy
..::hatu::..
mc_badking
7 posters
YazarMesaj
mc_badking
İyi
İyi
mc_badking

biri bana aşkı tanımlasın Empty
MesajKonu: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 01:49

arkiler biri bana aşkı ciddi olarak tanımlasın nasıl belli oluyo
Çok iyi
Çok iyi

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 04:55

kanka,,bak eğer çok uzağında dahi olsa,onun hayaliyle mutlu olabiliyosan,onu düşündüğünde kalbin cız ediyosa ve onun için cidden elimden gelen herşeyi yaparım diyosan...bilki aşık olmuşun....benim aşk tanımlamam böyle..
http://www.besiktasjk.com
playboy
OrTa
OrTa
playboy

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 13:23

canım kardeşimm sana bnm görüşümü sööliymm

sewdiğin kişiyi görünce elin ayağın titriyosa ya da onu biyerde görmemek içn Allah a dua ediorsan ama bir o kadrda onu görmek için çırğınıp bunu ona sööleyemiosan sen aşık olmuşundrr bnceee kardeşmm
http://www.bradhasan.azbuz.com
Çok iyi
Çok iyi

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeSalı Şub. 12 2008, 13:29

aşk iyi bişeymi yaa Crying or Very sad ben anlayamadım Crying or Very sad Crying or Very sad
http://www.besiktasjk.com
KINGMELO
Çok iyi
Çok iyi
KINGMELO

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 08:12

çohhh gzl
:::...bY_s!ns!_kR@L...:::
Çok iyi
Çok iyi
:::...bY_s!ns!_kR@L...:::

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 23:31

canım kardeşim aiık oolduğun kişinin sevi sevebilme ihtimlidir
joga axi
OrTa
OrTa
joga axi

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeÇarş. Şub. 13 2008, 23:33

arkadaslar ünemli olan allah askı fani askları bırakın cennette hurilerle olmak varken burda suratını boya kutusuna sokmuslara asık olmak niye
su perisi
OrTa
OrTa
su perisi

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimePerş. Mart 20 2008, 09:48

aşk;karşındaki insanı canından öte bi sewiyede delicesine sevmektir ve onun verdiği tüm acılara rağmen onu düşününce mutlu olabiliyosan ve onun bir bakışına ömrünü verebiliyosan aşıksındır be arkadaşım....ama aşk her bünyeye iyi gelmez o yüzden sevmek daha iii bişeydir bence...
playboy
OrTa
OrTa
playboy

MesajKonu: Geri: biri bana aşkı tanımlasın   biri bana aşkı tanımlasın Icon_minitimeÇarş. Mart 26 2008, 14:26

dayı aşık oldysannn çk güzell ama flörtse yaptığn sıkıyoooo ama sewiosan waryaa gözn görmüoo Very Happy lan hatu sn blirsn bööle şeylerii olmadğın şey mi ??????zuhahee Very Happy Smile
http://www.bradhasan.azbuz.com

biri bana aşkı tanımlasın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-