....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....

11 - TeaM-A

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

:face: ECZACI BABA

2 posters
YazarMesaj
KINGMELO
Çok iyi
Çok iyi
KINGMELO

:face: ECZACI BABA Empty
MesajKonu: :face: ECZACI BABA   :face: ECZACI BABA Icon_minitimeC.tesi Şub. 02 2008, 04:58

What a Face ECZACI BABA
Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!!!"
DarK_KnighT
Admin
Admin
DarK_KnighT

MesajKonu: Geri: :face: ECZACI BABA   :face: ECZACI BABA Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 07:00

Çoook komik yaww Allah kimsenin başına vermesin Very Happy
http://team-a.darkbb.com
KINGMELO
Çok iyi
Çok iyi
KINGMELO

MesajKonu: Geri: :face: ECZACI BABA   :face: ECZACI BABA Icon_minitimePtsi Şub. 04 2008, 10:43

amin

:face: ECZACI BABA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-