....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....::::HeRo CiTy CoLLeGe::::....

11 - TeaM-A

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sevgi mi aşk mı????

+3
gizemlii
..::hatu::..
su perisi
7 posters
YazarMesaj
su perisi
OrTa
OrTa
su perisi

sevgi mi aşk mı???? Empty
MesajKonu: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 07:56

arkadaşlar sizce sewmek mi ,aşık olmak mı???hangisi daha iii Question yorumlarınızı bekliyorum........
Çok iyi
Çok iyi

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 09:23

su perisi demiş ki:
arkadaşlar sizce sewmek mi ,aşık olmak mı???hangisi daha iii Question yorumlarınızı bekliyorum........
ya sevmek le aşık olmakl çok yakın......yani ben sevdiğim kıza çok fena aşık olurum yani Very Happy Very Happy Very Happy albino
http://www.besiktasjk.com
gizemlii

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeCuma Şub. 29 2008, 12:16

bence sevgi. çünkü aşk bazılarına göre gelip geçici oluyo aşk zamanlı bişey ama sevgi ömür boyu olucak bişey sevgi azda osla hiç bi zaman tükenmess kankamm..!!! Laughing
DarK_KnighT
Admin
Admin
DarK_KnighT

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 08:34

Aşk tabikide ....Mesela ben semihi seviyorum ama hayatıma bir heyecan vermiyor semih(Kanka fazla alınma maksat aşkla sevgi arasındaki farkı göstermek Very Happy)...ama aşık olduğum şahısla ömrümü geçirmek isterim bir an bile olsa ondan ayrılmak istemem....fark bu yhanii I love you
http://team-a.darkbb.com
Çok iyi
Çok iyi

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 09:02

DarK_KnighT demiş ki:
Aşk tabikide ....Mesela ben semihi seviyorum ama hayatıma bir heyecan vermiyor semih(Kanka fazla alınma maksat aşkla sevgi arasındaki farkı göstermek Very Happy)...ama aşık olduğum şahısla ömrümü geçirmek isterim bir an bile olsa ondan ayrılmak istemem....fark bu yhanii I love you
heeem sen hayatında heycan istiyosun yani.....tmm sana şöle cadı birini bulalımda gör heyecanı....hemde capcanlı bi heycan Very Happy Very Happy
serseri kız
İyi
İyi
serseri kız

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 09:27

Deneme 1 - 2 deneme Very Happy
serseri kız
İyi
İyi
serseri kız

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 09:54

sevmekle aşık olmak yakın ama aşk daha gsl . çünkü aşk da bi zaman sonra sevgiye dönüşüyo. bu arada semih beyyy ben sevdiğim kıza aşık olurum derken geniş zamanlı kullanmışsın. ne iş sürekli mi aşık oluyorum demek istiyosun cvp istiyorummmm:!:
Çok iyi
Çok iyi

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 10:03

serseri kız demiş ki:
sevmekle aşık olmak yakın ama aşk daha gsl . çünkü aşk da bi zaman sonra sevgiye dönüşüyo. bu arada semih beyyy ben sevdiğim kıza aşık olurum derken geniş zamanlı kullanmışsın. ne iş sürekli mi aşık oluyorum demek istiyosun cvp istiyorummmm:!:
yok yani sevdiğim zaman hemen oracıkta aşık olurum dimek babında söyledim Very Happy hem kahta meslek yüksek ahırı türkçe dekanına sordum geniş zamanın o anlamlarıda günümüzde bolca kullanılmakta ve piyasada dolaşmakta imişşş.... Very Happy Very Happy
serseri kız
İyi
İyi
serseri kız

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeC.tesi Mart 01 2008, 10:07

iiiiii tmmm sen konuş konuş böle devam ettt bakalım nolcakk hayırlısıylann Very Happy
sev.gi.h
OrTa
OrTa
sev.gi.h

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimePaz Mart 09 2008, 05:06

aşk ve sevgi birbiriyle bagdaşmış kelimeler bir insan aşıksa o kişiyi sevmeye başlıyo demektir bence ama ben sevdigim insana aşık oldum ve şuan çok mutluyum allah mutlulugumu bozmasın bounce sevenler kavuşsun Razz lol! ark bunu bir yerlerden hatırlayan var mı????????
:::...bY_s!ns!_kR@L...:::
Çok iyi
Çok iyi
:::...bY_s!ns!_kR@L...:::

MesajKonu: Geri: sevgi mi aşk mı????   sevgi mi aşk mı???? Icon_minitimeSalı Mart 11 2008, 09:57

yhaa aşk ne kadar güzel bir duygu ise en azından bir o kadar da acı oluyorr bu yüzden sevgi

sevgi mi aşk mı????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-